محل تبلیغات شما

به مناسبت هفته OT گفت و گویی ترتیب دادیم با مسافر بابک لطفی نگهبان محترم شورای OT کنگره 60 که در ادامه توجه شما عزیزان را به خواندن آن جلب می نماییم. 

با عرض سلام و تبریک هفته OT خدمت شما، لطفاًبه رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید:

سلام دوستان بابك هستم مسافر، با ۱۳سال تخریب وارد كنگره ۶۰ شدم، روش درمان دی اس تی، داروی درمان اوپیوم تینكچر، به  راهنمایی استاد عزیزم جناب آقای محمد صداقت، طول سفر اول: سیزده ماه و بیست و چهارروز، رهایی: نزدیک ده سال. مسافر سیگار هم بودم: مدت تخریب: 14 سال، داروی درمان:آدامس نیکولایف، راهنما: جناب مهندس دژاکام، رهای : چند روز دیگر می شود، 7 سال.

گزارش تصویری از هماهنگی کلینیک ها برای دریافت داروی ot

دلنوشته؛ رهایی از اعتیاد و بیماری بدخیم سرطان با روش درمانی کنگره 60

باید بدانیم شربت تریاک یعنی چه،یک cc آن چقدر قدرت انفجار دارد

ot ,مسافر ,سال ,درمان ,کنگره ,داروی ,نگهبان محترم ,لطفی نگهبان ,مسافر بابک ,محترم شورای ,شورای ot ,نگهبان محترم شورای ,لطفی نگهبان محترم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب و اخبار استخدامی مرتبط با شیمی و نفت و گاز و پتروشیمی سلام برامام خمینی ، مرگبر منافق، مرگبررانگلیس ملعون، مرگبرامریکا، مرگبراسرائیل، مرگبرالسعودوهابی کفار عشق هایی ک زنده به گور میشن... زبان انگلیسی (دوره اول ) ناحیه 2 زنجان وبلاگ انجمن اتوماسیون صنعتی ایران کارآفرین adilfincatch فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... سیسمونی نوزاد , سیسمونی نوزاد دختر Neil's info